אוכל לכלבים – איך לשלב בין איכות המזון למחיר זול

כאשר אנחנו רוכשים אוכל לכלבים חשוב לנו שהמזון יהיה איכותי ויתאים לכלב שלנו. אלה כמובן פרמטרים קריטיים ברכישת המוצר, לא נרצה לרכוש מזון שעלול לסכן את בריאותו של הכלב ונרצה שהכלב יאהב את המזון כדי שלא נאלץ לזרוק אותו לפח.

פרמטרים אלה אכן חשובים מאוד אבל פרמטר נוסף וחשוב לא פחות הוא המחיר של המוצר. השוק של מוצרים לכלבים ובפרט מזון לכלבים מורכב מחנויות רבות שמוכרות את המוצרים, חלקם חנויות רגילות שניתן לגשת אליהם ולבצע קניה וחלקם חנויות וירטואליות שבהן ניתן לבצע את הקניה דרך רשת האינטרנט. המחיר של מוצרים שונים שונה בצורה משמעותית בין החנויות.

כאשר מבצעים קניה מרוכזת, הפרש המחירים יכול אפילו להגיע לעשרות שקלים עבור קניה בודדת. ההפרש המצטבר עבור מספר רב של קניות, אם מדובר בקניות חודשיות או שנתיות, יכול אף להגיע למאות שקלים לחודש או אלפי שקלים לשנה. מדובר בסכום שאי אפשר לזלזל בו, לכן מומלץ לנקוט במספר צעדים פשוטים כדי להקטין את ההוצאה הזאת באופן משמעותי ולרכוש מזון זול בלי להתפשר על האיכות.

כיצד אפשר לחסוך בקניית מזון לכלבים?

  • השוואת מחירים באינטרנט – האינטרנט הוא כלי חשוב שבאמצעותו ניתן לבצע השוואת מחירים בלחיצת כפתור. ניתן לבדוק מספר חנויות וירטואליות מבחינת המוצרים שאותם אנחנו נוהגים לרכוש ולמצוא את החנות הזולה ביותר.
  • מציאת מוצרים זולים יותר אך באיכות זהה – ניתן לבדוק מוצרים של מספר יצרניות מובילות של מזון לכלבים מבחינת רכיבי המזון. לדוגמה, האם המזון מכיל בשר איכותי, האם הוא מכיל ויטמינים ומינרלים החיוניים לבריאותו של הכלב ומה כמות החלבונים והשומנים במוצר. אם מצאתם מוצר שהוא זהה באיכותו למוצרים אחרים אך מחירו זול יותר, בהחלט כדאי לשקול לרכוש אותו.
  • מבצעים והנחות – חנויות רבות מציעות מבצעים שונים כמו קבלת מוצר בחינם לאחר מספר מסוים של קניות או רכישה של מספר מוצרים וקבלה של מוצר נוסף חינם. כמו כן קיימות הנחות ללקוחות שמצטרפים למועדון החברים של חנויות מסוימות. כדאי לנצל את ההנחות והמבצעים השונים כדי לחסוך כסף.
  • רכישת אריזות גדולות יותר – כאשר אנחנו רוכשים לדוגמה אריזה של עשרה קילוגרם לעומת רכישה של עשרה אריזות של קילו, אנחנו משלמים פחות כסף על אותה כמות של מזון.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *